JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona głównaDRUKI MEDYCZNEDEKLARACJE WYBORU
Zaświadczenie lekarskie kandydata do szkoły
Szybki podgląd
7,20 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy I szkoły podstawowej
Szybki podgląd
4,43 zł
Zlecenie na transport sanitarny
Szybki podgląd
4,55 zł
Zlecenie protetyczne
Szybki podgląd
9,23 zł
Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe / rehabilitację uzdrowiskową
Szybki podgląd
7,56 zł
Wkładka do historii choroby poradni stomatologicznej
Szybki podgląd
4,43 zł
Szybki kontakt

Nie znalazłeś druku, którego szukałeś?

Zadzwoń:

tel. 605 321 609

albo skorzystaj z formularza:


Formularz kontaktowy

DEKLARACJE WYBORU

Sortuj wg:
Domyślny
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
Deklaracja wyboru lekarza, 2021
Szybki podgląd
Deklaracja wyboru Lekarza aktualna na rok 2021 (symbol druku: NFZ/82.3) zgodna z: Rozporządzeniem Ministra Zdrowia ...

9,23 zł

Deklaracja wyboru Pielęgniarki, rok 2021
Szybki podgląd
Deklaracja wyboru Pielęgniarki aktualna na rok 2021 (symbol druku: NFZ/83.3 ) zgodna z: Rozporządzeniem Ministra ...

9,23 zł

Deklaracja wyboru Położnej, rok 2021
Szybki podgląd
Deklaracja wyboru Położnej , aktualna na rok 2021 , (symbol druku: NFZ/84.3) zgodna z: Rozporządzeniem ...

9,23 zł

Deklaracja wyboru świadczeniodawcy, lekarza pielęgniarki i położnej - rok 2021
Szybki podgląd
Deklaracja wyboru świadczeniodawcy, lekarza, pielęgniarki i położnej, aktualna na rok 2021 , (symbol druku: NFZ/87) ...

18,70 zł

Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 

W kategorii "Druki Medyczne" w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór niezbędnych dokumentów medycznych, które są zgodne z aktualnymi przepisami i rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Nasza oferta obejmuje formularze NFZ oraz druki spełniające wytyczne Narodowego Funduszu Zdrowia, co zapewnia pełną zgodność z obowiązującymi przepisami.

W naszym sklepie oferujemy:

  1. Formularze NFZ: Posiadamy pełen zestaw formularzy niezbędnych do przeprowadzania wszelkich operacji na terenie Narodowego Funduszu Zdrowia. Dzięki nim będziesz mógł bezproblemowo składać wnioski i dokumenty wymagane przez NFZ.

  2. Druki zgodne z wytycznymi NFZ: Nasze druki medyczne są starannie dostosowane do wymogów Narodowego Funduszu Zdrowia, co ułatwia pracę placówek medycznych i gabinetów lekarskich.

  3. Deklaracje wyboru: W naszym asortymencie znajdziesz deklaracje umożliwiające pacjentom wybór swojego lekarza, pielęgniarki lub położnej. Zapewniamy druki pozwalające na dokładne i prawidłowe wypełnienie tych ważnych dokumentów.

Nasze druki medyczne są starannie wykonane z myślą o profesjonalistach oraz pacjentach, którzy oczekują dokładności i zgodności z obowiązującymi przepisami. Dzięki nim można sprawnie zarządzać dokumentacją medyczną, co przekłada się na efektywną pracę placówek medycznych oraz satysfakcję pacjentów. Wszystkie nasze produkty są łatwo dostępne w naszym sklepie internetowym, a dzięki nim przeprowadzanie procedur medycznych staje się o wiele prostsze.

DEKLARACJE WYBORU

Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.