JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona głównaDRUKI MEDYCZNEOŚWIADCZENIA
Zaświadczenie lekarskie kandydata do szkoły
Szybki podgląd
7,20 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy I szkoły podstawowej
Szybki podgląd
4,43 zł
Wkładka do historii choroby poradni stomatologicznej
Szybki podgląd
4,43 zł
Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe / rehabilitację uzdrowiskową
Szybki podgląd
7,56 zł
Zlecenie protetyczne
Szybki podgląd
9,23 zł
Zlecenie na transport sanitarny
Szybki podgląd
4,55 zł
Szybki kontakt

Nie znalazłeś druku, którego szukałeś?

Zadzwoń:

tel. 605 321 609

albo skorzystaj z formularza:


Formularz kontaktowy

OŚWIADCZENIA

Sortuj wg:
Domyślny
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
Oświadczenie o prawie do świadczeń opieki zdrowotnej, NFZ/59,21 AKTUALNE na 2021
Szybki podgląd
"Oświadczenie o przysługującym świadczeniobiorcy prawie do świadczeń opieki zdrowotnej "  (symbol druku NFZ-59.21 ) 2023 ...

9,35 zł

Oświadczenie o przysługującym świadczeniobiorcy prawie do świadczeń opieki zdrowotnej 2021
Szybki podgląd
Oświadczenie o przysługującym świadczeniobiorcy prawie do świadczeń opieki zdrowotnej składane przez przedstawiciela ustawowego lub opiekuna ...

9,35 zł

Oświadczenie o upoważnieniu do uzyskiwania informacji o stanie zdriowia
Szybki podgląd
Druk w formacie A4, jednostronny. Standardowo drukowany na papierze offsetowym o gramaturze 70g/m 2 lub 80g/m ...

9,10 zł

Oświadczenie o stanie zdrowia kandydata na kierowcę
Szybki podgląd
Oświadczenie o stanie zdrowia kandydata na kierowcę (symbol druku: Ka-Si-44.3)   AKTUALNY NA ROK 2024 ...

4,74 zł

Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 

Oświadczenia - Oficjalna Dokumentacja Medyczna i Prawna do Ustalania Praw w Obszarze Zdrowia

W naszej kategorii "Oświadczenia" znajdziesz bogaty wybór formularzy i dokumentów medycznych oraz prawnych, które pomagają w ustalaniu i potwierdzaniu różnych kwestii związanych ze świadczeniami zdrowotnymi oraz informacjami o stanie zdrowia. Nasza oferta obejmuje dokumentację przydatną w wielu kontekstach, w tym w medycynie, prawie oraz rekrutacji zawodowej.

Nasza oferta obejmuje następujące rodzaje oświadczeń:

  1. Oświadczenia o Prawie do Świadczeń Zdrowotnych - Nasze dokumenty umożliwiają pacjentom oficjalne potwierdzenie swojego prawa do określonych świadczeń zdrowotnych, co jest niezbędne w przypadku zapisywania się na leczenie lub korzystania z różnych usług medycznych.

  2. Oświadczenia Opiekuna Prawnego o Prawie do Świadczeń Zdrowotnych - Dla pacjentów, którzy są niezdolni do wyrażania zgody lub samodzielnie reprezentowania swoich interesów, oferujemy formularze oświadczeń opiekunów prawnych potwierdzające ich prawa do świadczeń zdrowotnych.

  3. Oświadczenia o Upoważnieniu do Uzyskiwania Informacji o Stanie Zdrowia- Dokumenty te pozwalają jednej osobie lub instytucji na dostęp do informacji na temat stanu zdrowia pacjenta, co jest ważne w przypadku, gdy pacjent jest nieświadomy lub niezdolny do wyrażania zgody.

  4. Oświadczenia o Stanie Zdrowia Kandydata na Kierowcę- Dla osób ubiegających się o prawo jazdy lub stanowisko kierowcy, dostarczamy oficjalne dokumenty potwierdzające stan zdrowia, zgodne z obowiązującymi przepisami i standardami.

Nasze dokumenty medyczne i prawne są profesjonalne, zgodne z przepisami i mogą służyć różnym celom w dziedzinie zdrowia i prawa.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kompleksową dokumentację potrzebną do uregulowania spraw związanych ze zdrowiem oraz prawami pacjentów i kandydatów na kierowców. Nasze formularze i oświadczenia są dostosowane do różnych kontekstów i pomagają w uporządkowaniu ważnych kwestii prawnych i medycznych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty - druki medyczne sklep.

Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.