JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona głównaO firmie
Zaświadczenie lekarskie kandydata do szkoły
Szybki podgląd
7,20 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy I szkoły podstawowej
Szybki podgląd
4,43 zł
Wkładka do historii choroby poradni stomatologicznej
Szybki podgląd
4,43 zł
Zlecenie na transport sanitarny
Szybki podgląd
4,55 zł
Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe / rehabilitację uzdrowiskową
Szybki podgląd
7,56 zł
Zlecenie protetyczne
Szybki podgląd
9,23 zł
Szybki kontakt

Nie znalazłeś druku, którego szukałeś?

Zadzwoń:

tel. 605 321 609

albo skorzystaj z formularza:


Formularz kontaktowy

O firmie

 

Produkujemy druki dla lekarzy, druki dla przychodni POZ oraz dla poradni specjalistycznych, druki dla pielęgniarek i położnych.

Jesteśmy firmą działającą na rynku zaopatrzenia jednostek Służby Zdrowia, zarówno publicznych jak i niepublicznych.

Od ponad 20 lat jesteśmy właścicielami jednej z największych drukarni specjalizującej się w produkcji druków medycznych i akcydensowych. Zaopatrujemy w nasze druki ponad 70 szpitali i kilkaset przychodni na terenie całego kraju. Wśród naszych stałych kontrahentów są m.in. Szpital Morski im. PCK w Gdyni, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie, Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu, Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie, Szpitale Wojewódzkie w Jeleniej Górze, Rzeszowie, Tarnowie, Łodzi, Białymstoku, Bytomiu, Piotrkowie Trybunalskim, Legnicy oraz wiele innych.

Asortyment produkowanych przez nas druków jest niezwykle szeroki i obejmuje wszystkie niezbędne pozycje potrzebne do prawidłowego prowadzenia dokumentacji medycznej w każdym oddziale, przychodni czy gabinecie lekarskim, niezależnie od jego profilu. W naszej ofercie zawsze znajdziecie Państwo aktualnie obowiązujące pozycje opracowane lub wymagane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w tym np. orzeczenie lekarskie o zdolności, historia zdrowia i choroby, karta badania profilaktycznego druk, książki medyczne, książeczka zdrowia dziecka, orzeczenie o zdolności, karta choroby druk, a także kodowane recepty lekarskie wykonywane w oparciu o indywidualnie przydzielone zakresy numerów. W stałej ofercie dostępne są najpopularniejsze na rynku medycznym takie pozycje jak: karta drogowa druk, paszport techniczny, koperta poradni, książka raportów, wykaz raportów.  Ponieważ posiadamy własną drukarnię funkcjonujemy na rynku jako dostawca hurtowy, natomiast niniejsza strona służy do sprzedaży detalicznej, druki medyczne sklep. Pozycje w sklepie są posortowane tematycznie, dlatego wpisując określone frazy łatwiej je Państwu będzie znaleźć  np. medycyna pracy druk, medycyna szkolna druk, informacja dla lekarza druk. Naszym atutem jest niezawodność i wysoka jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

W chwili obecnej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy poszerzyć zakres oferowanych przez nas towarów i usług. Już wkrótce będziemy mogli zaoferować naszym odbiorcom poza drukami, również jednorazowe sprzęt medyczny: strzykawki do iniekcji sklep, rękawice medyczne nitryl, igły do iniekcji, a niedługo także środki dezynfekcyjne i higieniczne, specjalistyczną odzież medyczną oraz sprzęt biurowy.

Na stronie internetowej znajdą Państwo informacje dotyczące aktualnie wymaganej dokumentacji. Stałe aktualizacje umożliwią i pomogą
w podejmowaniu decyzji o zakupie druków spełniających rzeczywiste potrzeby Państwa firm.

Zapraszamy gorąco do współpracy!

 

Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.