G-PY7E4E7L8M

O firmie

Produkujemy druki dla lekarzy, druki do przychodni POZ oraz do poradni specjalistycznych, druki dla pielęgniarek i położnych.

Jesteśmy firmą działającą na rynku zaopatrzenia jednostek Służby Zdrowia, zarówno publicznych jak i niepublicznych.

Od ponad 20 lat jesteśmy właścicielami jednej z największych drukarni specjalizującej się w produkcji druków medycznych i akcydensowych. Zaopatrujemy w nasze druki ponad 70 szpitali i kilkaset przychodni na terenie całego kraju. Wśród naszych stałych kontrahentów są m.in. Szpital Morski im. PCK w Gdyni, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie, Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu, Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie, Szpitale Wojewódzkie w Jeleniej Górze, Rzeszowie, Tarnowie, Łodzi, Białymstoku, Bytomiu, Piotrkowie Trybunalskim, Legnicy oraz wiele innych.

Asortyment produkowanych przez nas druków jest niezwykle szeroki i obejmuje wszystkie niezbędne pozycje potrzebne do prawidłowego prowadzenia dokumentacji medycznej w każdym oddziale, przychodni czy gabinecie lekarskim, niezależnie od jego profilu. W naszej ofercie zawsze znajdziecie Państwo aktualnie obowiązujące pozycje opracowane lub wymagane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w tym również kodowane recepty lekarskie wykonywane w oparciu o indywidualnie przydzielone zakresy numerów. Naszym atutem jest niezawodność i wysoka jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

W chwili obecnej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy poszerzyć zakres oferowanych przez nas towarów i usług. Już wkrótce będziemy mogli zaoferować naszym odbiorcom poza drukami, również jednorazowe zestawy do iniekcji, środki dezynfekcyjne i higieniczne, specjalistyczną odzież medyczną oraz sprzęt biurowy.

Na stronie internetowej znajdą Państwo informacje dotyczące aktualnie wymaganej dokumentacji. Stałe aktualizacje umożliwią i pomogą
w podejmowaniu decyzji o zakupie druków spełniających rzeczywiste potrzeby Państwa firm.

Zapraszamy gorąco do współpracy!

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.