JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona głównaDRUKI MEDYCZNEZAŚWIADCZENIA ...
Zaświadczenie lekarskie kandydata do szkoły
Szybki podgląd
7,20 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy I szkoły podstawowej
Szybki podgląd
4,43 zł
Zlecenie na transport sanitarny
Szybki podgląd
4,55 zł
Zlecenie protetyczne
Szybki podgląd
9,23 zł
Wkładka do historii choroby poradni stomatologicznej
Szybki podgląd
4,43 zł
Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe / rehabilitację uzdrowiskową
Szybki podgląd
7,56 zł
Szybki kontakt

Nie znalazłeś druku, którego szukałeś?

Zadzwoń:

tel. 605 321 609

albo skorzystaj z formularza:


Formularz kontaktowy

ZAŚWIADCZENIA ...

Sortuj wg:
Domyślny
Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 
Zaświadczenie lekarkie
Szybki podgląd
Zaświadczenie lekarskie to druk w formacie A6-jednotronny, drukowany na papierze offsetowym o gramaturze 70g/m 2 lub ...

2,40 zł

Nowość
Zaświadczenie lekarskie kandydata do szkoły
Szybki podgląd
Zaświadczenie lekarskie dla kandydata do szkoły, ucznia, studenta  Aktualne w 2024r. (wzór Mz/Hsz-00.22)  Format - ...

7,20 zł

Informacja dla lekarza kierującego A5
Szybki podgląd
Druk A5 jednostronny, papier samokopiujący, bloczek zawiera 80 kart

7,20 zł

Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 

W naszym sklepie internetowym "Zaświadczenia" znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać swoją dokumentacją medyczną i administracyjną w prosty i wygodny sposób. Oferujemy szeroki wybór zaświadczeń medycznych i innych formularzy, które pomogą Ci spełnić różne wymagania oraz ułatwią komunikację z lekarzami i instytucjami edukacyjnymi. Oto kilka kluczowych elementów naszej kategorii:

  1. Zaświadczenie Lekarskie A6: Nasza oferta obejmuje zaświadczenia lekarskie w formacie A6, które są niezbędne do potwierdzenia stanu zdrowia oraz uzasadnienia nieobecności w pracy lub szkole. Dostarczamy profesjonalnie przygotowane dokumenty, które spełniają wszystkie wymogi prawa.

  2. Zaświadczenie Lekarskie Kandydata do Szkoły: Jeśli jesteś rodzicem lub kandydatem do szkoły, znajdziesz u nas specjalne zaświadczenia potwierdzające zdolność do nauki i zdrowie dziecka. To ważne dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji do placówek edukacyjnych.

  3. Informacja dla Lekarza Kierującego: Nasze zaświadczenia zawierają informacje przydatne dla lekarza, który może kierować Cię na specjalistyczne badania lub leczenie. To dokumenty, które ułatwiają pracę opieki zdrowotnej.

  4. Druki Medyczne Sklep: Ponadto oferujemy różne druki medyczne, które mogą być przydatne w procesie zarządzania dokumentacją medyczną. To obejmuje formularze zgód, ankiety medyczne i wiele innych.

Nasza kategoria "Zaświadczenia" ma na celu ułatwienie dostępu do niezbędnych dokumentów medycznych i administracyjnych, które są istotne w wielu codziennych sytuacjach. Dzięki naszym usługom, zarządzanie swoją dokumentacją medyczną i edukacyjną staje się prostsze i bardziej efektywne. Skorzystaj z naszej oferty, aby zaoszczędzić czas i nerwy przy załatwianiu różnych formalności.

Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.