JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona głównaDRUKI MEDYCZNERECEPTY
Rękawice diagnostyczne easyCARE rozmiar S
Szybki podgląd
13,50 zł
Karta badania lekarskiego kierowcy - 2023 r
Szybki podgląd
19,93 zł
Skierowanie na badania lekarskie pracownika
Szybki podgląd
8,61 zł
Orzeczenie lekarskie nr ... Zał. 1.20 (rok 2020)
Szybki podgląd
7,26 zł
Karta profilaktycznego badania ucznia kończącego szkołę ponadpodstawową
Szybki podgląd
4,67 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy III szkoły podstawowej
Szybki podgląd
4,67 zł
Karta profilaktycznego bad lek. ucznia klasy VIII szk. podst. / I klasy szk. ponadpodst
Szybki podgląd
4,67 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy 0
Szybki podgląd
4,67 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy 0
Szybki podgląd
9,35 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy I szkoły podstawowej
Szybki podgląd
4,43 zł
Orzeczenie lekarskie nr ...   Zał. nr 1.20a (rok 2020)
Szybki podgląd
7,20 zł
Orzeczenie lekarskie nr ... Zał. 1.20 (rok 2020)
Szybki podgląd
7,26 zł
Szybki kontakt

Nie znalazłeś druku, którego szukałeś?

Zadzwoń:

tel. 605 321 609

albo skorzystaj z formularza:


Formularz kontaktowy

RECEPTY

Sortuj wg:
Domyślny
Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 
Recepta personalizowana kodowana wg numerów NFZ
Szybki podgląd
Recepta personalizowana z kodem kreskowym według numerów przydzielanych przez NFZ. Drukowana na papierze offsetowym o ...

6,77 zł

Receptariusz - zamówienie na leki
Szybki podgląd
Receptariusz - zbiorcze zamówienie na leki Druk w formacie A4. Papier -  offsetowy o gramaturze ...

9,10 zł

Recepta na okulary, recepta na szkła okularowe.
Szybki podgląd
Recepta na okulary  lub inaczej tzw. Recepta okularowa to standardowy druk do ręcznego wypełnienie przez ...

2,39 zł

Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 

Kategoria RECEPTY to miejsce, gdzie znajdziesz rozległy wybór produktów i usług związanych z receptami medycznymi oraz drukami medycznymi. Niezależnie od Twoich potrzeb związanych z receptami, nasza oferta dostosowuje się do nich, gwarantując wygodne i profesjonalne rozwiązania. Oto kilka kluczowych elementów tej kategorii:

  1. Recepta Personalizowana Kodowana wg NFZ: Oferujemy recepty personalizowane zakodowane zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia. To gwarantuje, że Twoje zamówienie na leki lub inne produkty medyczne będzie przetwarzane bezproblemowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  2. Receptariusz - Zamówienie na Leki: Nasz receptariusz to narzędzie, które ułatwia składanie zamówień na leki. Dzięki niemu możesz z łatwością przesłać nam swoją receptę, a my zajmiemy się resztą. To szybki i bezpieczny sposób na pozyskanie potrzebnych leków.

  3. Recepta na Okulary: Jeśli potrzebujesz okularów lub soczewek kontaktowych z przepisem od lekarza, w naszej kategorii "Recepty" znajdziesz specjalne oferty i usługi związane z receptami na okulary. Oferujemy szeroki wybór oprawek i soczewek dostosowanych do Twoich potrzeb.

  4. Druki Medyczne Sklep: W naszym sklepie znajdziesz także różne druki medyczne, które mogą być przydatne w codziennym zarządzaniu swoim zdrowiem. To obejmuje druki recept, skierowań do specjalistów i wiele innych dokumentów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych okularów, leków na receptę, czy po prostu druków medycznych, nasza kategoria "Recepty" to doskonałe źródło wszystkich niezbędnych produktów i usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełne zrozumienie potrzeb naszych klientów, dbając o ich zdrowie i komfort.

Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.