JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona głównaDRUKI MEDYCZNEKOPERTY MEDYCZNE
Zaświadczenie lekarskie kandydata do szkoły
Szybki podgląd
7,20 zł
Karta profilaktycznego badania lekarskiego ucznia klasy I szkoły podstawowej
Szybki podgląd
4,43 zł
Wkładka do historii choroby poradni stomatologicznej
Szybki podgląd
4,43 zł
Zlecenie protetyczne
Szybki podgląd
9,23 zł
Zlecenie na transport sanitarny
Szybki podgląd
4,55 zł
Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe / rehabilitację uzdrowiskową
Szybki podgląd
7,56 zł
Szybki kontakt

Nie znalazłeś druku, którego szukałeś?

Zadzwoń:

tel. 605 321 609

albo skorzystaj z formularza:


Formularz kontaktowy

KOPERTY MEDYCZNE

Sortuj wg:
Domyślny
Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
Koperta indywidualna B5
Szybki podgląd
"Koperta indywidualna" to koperta brązowa, w formacie B5 . Z klapką, klejona na mokro. Nadruk ...

20,29 zł

Koperta zbiorcza środowiskowa B5
Szybki podgląd
"Koperta zbiorcza środowiskowa" to koperta brązowa w formacie B5 . Z klapką, klejona na mokro. ...

21,53 zł

Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

Koperty medyczne - Sklep z Kopertami i Drukami Medycznymi

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór kopert medycznych oraz druków medycznych, które są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu poradni, gabinetów lekarskich, placówek medycznych, oraz innych instytucji związanych z opieką zdrowotną. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości koperty medyczne i druki dostosowane do potrzeb sektora medycznego.

Nasza oferta kopert medycznych obejmuje:

  1. Koperty na wyniki badań - Specjalnie dostosowane koperty, które pomagają w bezpiecznym przechowywaniu i przesyłaniu wyników badań laboratoryjnych, radiologicznych, czy innych badań diagnostycznych.

  2. Koperty na recepty - Bezpieczne i praktyczne koperty, które umożliwiają przechowywanie oraz przesyłanie recept lekarskich.

  3. Koperty na dokumentację medyczną - Koperty doskonałe do przechowywania dokumentacji medycznej pacjentów, kart zdrowia, wyników badań i innych istotnych dokumentów.

  4. Koperty na zdjęcia RTG - Koperty przystosowane do przechowywania zdjęć rentgenowskich oraz powiązanej dokumentacji medycznej.

Druki medyczne w naszym sklepie obejmują:

  1. Recepty lekarskie - Dostarczamy druki recept lekarskich zgodne z obowiązującymi przepisami oraz wyposażone w zabezpieczenia antyfałszywociowe.

  2. Druki do rozliczeń medycznych - Drukuj faktury medyczne, zwolnienia lekarskie, i inne dokumenty finansowe z naszymi specjalnymi formularzami.

  3. Druki do dokumentacji pacjenta - Twórz spersonalizowaną dokumentację medyczną pacjentów z naszymi drukami zawierającymi pola do wypełnienia.

Wszystkie nasze koperty i druki medyczne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo dokumentów medycznych. Nasz sklep online oferuje także możliwość zamówienia produktów spersonalizowanych z logo oraz danymi placówki medycznej.

Dzięki naszej szerokiej ofercie kopert i druków medycznych, zadbamy o to, aby Państwa dokumentacja medyczna była zawsze zabezpieczona i profesjonalna. Znajdą u nas Państwo rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb placówek medycznych. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym już dziś!

KOPERTY MEDYCZNE

Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.