JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona główna

NOWA Karta Zgonu

Nowe Wyzwania, Nowe Rozwiązania: Karty Zgonu, Urodzenia i Dane Statystyczne od 1 Stycznia 2024

Z dniem 1 stycznia 2024 r. Ministerstwo Zdrowia wprowadza nowe przepisy dotyczące Kart Zgonu, Urodzenia i danych statystycznych. Drukarnia Impact-med jest gotowa na te zmiany, oferując gotowe druki Karty Zgonu, a Kartę Urodzenia przygotowując na bieżąco.

Nowe Wzory Kart

Ministerstwo Zdrowia wydało rozporządzenia w sprawie wzorów Karty Urodzenia, Karty Martwego Urodzenia oraz Karty Zgonu. 

Kwalifikowany Podpis

W przypadku przekazywania danych drogą elektroniczną pracownicy upoważnieni do wystawiania kart muszą być wyposażeni w kwalifikowany podpis elektroniczny lub umożliwienie korzystania z podpisu osobistego, z użyciem czytnika NFC.

Dane Statystyczne

Od 1 stycznia 2024 r. podmioty lecznicze pozyskają, przetworzą i przekazują dane statystyczne dla potrzeb statystyki publicznej. 

Karta Zgonu

Karta Zgonu nadal będzie sporządzana przez osobę stwierdzającą zgon. Impact-med oferuje druki zgodne z nowymi przepisami, zachowując jednocześnie prostotę obsługi.

Gotowość na Zmiany

Drukarnia Impact-med jest gotowa : nowe wzory i rekomendacje dotyczące danych statystycznych.

Zamów już dziś, aby być przygotowanym na zmieniające się wymagania!

#ImpactMed #KartyZgonu #KartyUrodzenia #DaneStatystyczne #NowePrzepisy #GotoweDruki

Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.