JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona główna

Nowy formularz Karty Uodpornienia (Karta szczepień)

 Impact-med na Bieżąco z Aktualnościami! 

Trzymamy rękę na pulsie zdrowia publicznego, dlatego z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy dla Was najnowszą wersję Karty Uodpornienia potocznie nazywaną Kartą Szczepień. Minister Zdrowia opublikował we wrześniu nowelizację Rozporządzenia dotyczącego obowiązku szczepień ochronnych(Dz.U. z 2023, poz. 2077). 

Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.