JęzykiPolski
WalutyPLN
Strona główna

Oświadczenie zgody - wymogiem prawnym

Czy wiesz, że wykonanie procedury medycznej bez pisemnej zgody pacjenta jest czynnością bezprawną?


Przed przystąpieniem do wykonania procedury medycznej np. takiej jak szczepienie przeciw Covid-19 należy uzyskać pisemną  zgodę pacjenta.
Nie można narzucić pacjentowi świadczenia zdrowotnego. Pacjenta ma zawsze prawo wyrazić zgodę albo odmówić jej udzielenia.

Przed szczepieniem przeciw Covid-19 należy przeprowadzić wywiad.

Podanie szczepionki przeciw Covid-19 należy poprzedzić wypełnieniem ankiety - wywiadu przesiewowego /impact-med.com.pl/kwestionariusz-wstepnego-wywiadu-przesiewowego-przed-szczepieniem-covid19-p-333.html
Ważnym etapem pozyskiwania danych medycznych jest uzyskanie pisemnej zgody pacjenta na podanie szczepionki przeciw Covid-19.

Na stronie naszego sklepu znajdziesz druki, które ułatwią ci pracę.


Nasze gotowe do wypełnienia formularze są opracowane przez lekarzy, który używają ich na co dzień.Sklep medyczny impact-med.com.pl to sklep medyczny, który oferuje rękawice jednorazowe, rękawice medyczne nitryl, książki medyczne w tym książka raportów, jednorazowe igły do iniekcji oraz paszport techniczny. Jeżeli potrzebujesz orzeczenie lekarskie o zdolności to historia zdrowia i choroby będzie ci potrzebna. W ofercie posiadamy również strzykawki do iniekcji sklep, druki medyczne sklep. Jeżeli porzebna Ci karta drogowa druk, książeczka zdrowia dziecka, karta choroby druk czy koperta poradni to dobrze trafiłeś. Oferujemy naszym klientom wykaz raportów medycznych, i orzeczenie o zdolności druk oryginalny. Najbardziej popularna wśród naszych klientów jest karta badania profilaktycznego druk, medycyna szkolna druk oraz medycyna pracy druk w tym różnego rodzaju informacja dla lekarza druk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do przemyślanych zakupów.

ZAAKCEPTUJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.